info@autoskolasoukop.cz
+420 721 565 085

Partner

V současnosti probíhá transformace výukových materiálů z výukového CD „Autoškola? Pohodlně!“ na internetovou verzi „Autoškola? Pohodlně! on-line“, partnerským autoškolám jsou nyní k dispozici obě verze.

Veškeré fotografie, nákresy, výkladové texty apod. jsou chráněny autorským zákonem. Bez písemného souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno jakýmkoliv způsobem zasahovat do autorského práva, např. kopírováním těchto materiálů, jejich dalším rozšiřováním apod. © Zdeněk Schröter, všechna práva vyhrazena.

Nezobrazuje se vám některá ze stránek správně? Na stránce nejspíš došlo ke změnám, stiskněte klávesu F5, tzn. načíst stránku znovu.


Základní učebnice obsahuje vyučovací předměty, které jsou společné pro všechny skupiny vozidel, tzn. podrobný výklad pravidel provozu včetně dopravních značek a řešení situací na křižovatkách.

Dále pak zdravotnickou přípravu a 10 vzorových zkušebních testů.

Součástí učebnice jsou také témata „Teorie a zásady bezpečné jízdy“ a „Ovládání a údržba vozidla“, která jsou zaměřena na nejrozšířenější skupinu vozidel, tj. osobní automobil, skupina B.

Již sedmnácté aktualizované vydání této oblíbené učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky.

Více než sto tisíc čtenářů zvolilo tuto učebnici pro její názornost, velké množství fotografií a obrázků, i pro její celkovou kreativitu. Komiksovým způsobem vedený výklad látky se cíleně vztahuje vždy ke konkrétnímu vozidlu, řidiči, dopravní značce, apod.

Publikace potěší svou přehledností, která je dána barevným rozlišením jednotlivých témat a zaručuje rychlé vyhledání příslušné učební látky.

Kniha je natolik známá a rozšířená, že už slouží jako vzor a předloha pro jiné učebnice.

Jak ale známo, originál je pouze jeden.

Součástí publikace jsou i tzv. ostré testy včetně tabulek pro zápis správných odpovědí a vyhodnocovacích šablon pro kontrolu úspěšnosti.

Exkluzivně jen u partnerských autoškol je učebnice dodávána v setu, spolu se stejnojmenným výukovým CD.

Knihkupcům, případně jednotlivým zájemcům, je možné učebnici zaslat spolu s videopořadem na DVD.


Učebnice pro skupiny AM, A1, A2, a A.

Motorkáři zde najdou vše potřebné přehledně rozdělené do témat, respektive vyučovacích předmětů, „Ovládání a údržba vozidla“, „Teorie a zásady bezpečné jízdy“ a výběr z „Předpisů o provozu vozidel“.

Učebnice pro motorkáře je novinkou v našem sortimentu a navazuje na základní učebnici „Autoškola? Pohodlně!“.

Opět zde najdeme barevně odlišené vyučovací předměty, komiksovým způsobem vedený výklad látky apod.

Učebnice je zajímavým čtením pro každého motorkáře. Rozhodně zde nejde o žádné „biflování“, ale právě naopak.

Motorkář duší i srdcem vám kamarádským způsobem předává své rady, tipy a zkušenosti.

Exkluzivně jen u partnerských autoškol je učebnice k dostání v setu spolu s výukovým CD.

Knihkupcům, případně jednotlivým zájemcům, je možné

učebnici zaslat spolu s videopořadem na DVD.